S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
OK
hu com

info@balkystyle.cz

00 421 904 947 756

Po-Pa 08:30 - 15:30

Výhody e-shopu BalkyStyle.cz
Pěkný náhrdelník by vám neměl v šatníku chybět


V šatníku žádné ženy by neměly chybět módní doplňky, zejména stylové náhrdelníky. Pomocí náhrdelníku ukážete všem své já, svou náladu. K dispozici jsou nejrůznější materiály, barvy, vzory, s přívěskem, z korálků a další. Elegantní a mohutné náhrdelníky se hodí k večerní róbě. Krásně vypadají mohutné náhrdelníky s barevnými květy, s černými kameny nebo s kameny swarovski. Máte ráda extravaganci? Pak jsou mohutné náhrdelníky vhodnou variantou pro večerní outfit. Budete s nimi stylová a naprosto nepřehlédnutelná.


Elegantní mohutné náhrdelníky

Pro jemné a elegantní ženy jsou hezkým dárkem náhrdelníky s přívěskem. K dispozici vám jsou stovky nejrůznějších přívěsků vyrobených z kovů, plastů, s kameny i bez, s perlou nebo minerálními kameny. Co takhle zajímavý přívěsek ve tvaru jablka, slona nebo delfína? Pro trochu elegance můžete využít náhrdelníky ve stylu vážky, s přívěskem se jménem nebo jemnou květinou či srdíčkem. Náhrdelníky s přívěskem milují i malé holčičky. Těm můžete zakoupit přívěsky ve tvaru zvířat, květin, balónku, apod. Hezky vypadají v kombinaci s náušnicemi ze stejného setu.

Stylové korálkové náhrdelníky

Na volný čas i do práce zvolte korálkové náhrdelníky. Prodávají se v různé délce. Lze je nosit volně na krku nebo obtočený dvakrát či třikrát. Hezky vypadají na jednoduché halence. Vyrábějí se z korálků průhledných, barevných i jednobarevných nebo třeba z jantaru. Vybrat si můžete větší i menší korálky. Jednoduchý náhrdelník si zvládnete vyrobit i doma svépomocí.

Vhodně zvolené stylové náhrdelníky doladí váš dokonalý outfit. Můžete je ladit s dalšími doplňky nebo s obuví či kabelkou nebo také s barvou oblečení. Budete vždy krásná a vzbudíte pozornost, zejména s netradičními náhrdelníky. Můžete být vždy originální a jiná. Nebojte se vyzkoušet něco nového.

 

ZTllMWVm