S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
OK
hu com

info@balkystyle.cz

00 421 904 947 756

Po-Pa 08:30 - 15:30

Výhody e-shopu BalkyStyle.cz
Proč Shamballa bižuterie?


Shamballa bižutérie pochází z Tibetu. Pokud ji nosíte, přinese vám pohodu a pozitivní energii. Shamballa je Tibetské mýtické království. Věří v něj Tibetší Buddhové. Mýty vyprávějí, že se toto království nachází uprostřed Asie a je velmi spjato s meditacemi a duchovnem.

Elegantní Shamballa náušnice pro každou ženu

Všechny Shamballa náramky jsou jedinečné a velmi originální. Vyrábějí se ručně a kombinují se v nich barvy a různý design. Každý vyrobený náramek má svůj význam, pro který jej nosíme. Mnoho lidí si je kupuje pouze kvůli hezkému vzhledu. Další část lidí věří v jejich duchovní význam. Náramky jsou vyrobeny ze šňůrky z nylonu, která se váže do velmi specifických uzlíků. Za pomoci jednoho uzlu si náramek velikostně přizpůsobíte své ruce. Zakoupit si můžete tkané nebo pletené Shamballa náramky, osázené zirkony nebo korálky, hematitem nebo diamanty. Hodí se na jakoukoliv příležitost a vyrábějí se ve verzi unisex, takže je mohou nosit jak ženy, tak muži. První Shamballa náramky se prodávaly v Paříži v roce 1994 bratry Kornerupovými. Oblíbené jsou i mezi českými a světovými celebritami.


Nádherné Shamballa náramky pro každou příležitost

Shamballa náušnice, náhrdelníky a náramky vyrobené z hematitu mají člověka chránit před negativní energií. Hematitové šperky vás ochrání před nemocemi, zlepšují krevní oběh a tvorbu červených krvinek. Jsou velmi pozitivní pro lidskou mysl, jeho sebevědomí, rozhodnost i paměť. Shamballa náušnice si vemte třeba na meditační cvičení. Ať už tyto šperky chcete nosit jako módní trend, doplněk svého outfitu nebo pro jeho duchovní vlastnosti, jde o správnou volbu jedinečných šperků. Každý šperk má jedinečného ducha a dodá vám životní sílu, optimismus i energii. Stačí v jeho moc věřit. Sdílejte hlubší význam těchto náramků, řetízků i náušnic se svými přáteli a pořiďte jim originální dárek.

 

OGE3OGN