S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
OK
hu com

info@balkystyle.cz

00 421 904 947 756

Po-Pa 08:30 - 15:30

Výhody e-shopu BalkyStyle.cz
Trendy náušnice na každý den


Náušnice mají v oblibě ženy již celá tisíciletí. V dnešní době můžeme vybírat celou řadu stylových náušnic nejen podle svého vkusu, ale i příležitosti, na kterou si je chceme vzít, jako dárek pro kamarádku či sestru, ale i podle materiálu. Hitem nejsou jen klasické zlaté náušnice, ale třeba vyráběné doma, ručně z korálků, z chirurgické oceli nebo titanu, které jsou vhodné i pro ženy trpící alergii na zlato či stříbro nebo na levné kovy. Vybrat si z nepřeberné nabídky je opravdu těžké. Náušnice můžeme sladit i barevně se svým outfitem či s ostatními doplňky.


Trendy puzetové náušnice pro stylové ženy


Nášnice můžeme vybírat podle materiálu ze kterého jsou vyrobeny a nebo podle typu uzavírání. Oblíbené jsou puzetové náušnice. Uzávěr ve tvaru puzety se navléká na tyčinku náušnice. Tento dřík je opatřen zářezem, do kterého puzeta zapadne. Tento styl zapínání náušnice se využívá nejvíce v západní Evropě, ale nevýhodou je, že méně drží. Puzetové náušnice můžete vybírat z celé řady barev i materiálů. Zakoupíte zlaté, stříbrné, s kamínkem, perličkou, krystalem. Oblíbené jsou pro holčičky puzetové náušnice ve tvaru autíček, zvířátek, srdíček, kytiček, apod.


Krásné visící náušnice pro trendy outfit


Další oblíbené jsou visící náušnice. Ty se hodí především pro slavnostní příležitosti. Jsou velice elegantní. Fungují na principu zúženého konce, který se provlékne do ušní dírky a zajistí se koncovkou tak, aby nevypadávaly. Visací náušnice se vyrábějí ze zlata, stříbra i chirurgické oceli. Visací náušnice se vyrábějí v různých délkách. Čím jsou delší, tím působí elegantněji. Ozdobeny mohou být zirkony nebo perlou.


Elegantní kruhové náušnice pro krásný outfit


Mezi mladými dívkami jsou oblíbené kruhové náušnice. Vyrábějí se nejrůznější velikosti od nejmenší kroužků po velké. Kruhy se dají dozdobit zajímavým přívěskem a můžete si tak vyrobit netradiční stylové náušnice. Hezky vypadají ozdobené korálky nebo řetízkem.

 

OGNkMj